Dakh Daughters
До начала события
  • дня
  • часов
  • минут

Dakh Daughters

Тель-Авив-Яффа
Клуб Гагарин
03
Июня
2023

Dakh Daughters повертаються до Тель-Авіва з новим шоу --УКРАЇНА ВОГОНЬ--

Потужний посил про любов, свободу та українську ідентичність

П'ятеро дівчат, 15 музичних інструментів і неймовірне поєднання музики та перформансу.

Dakh Daughters – найбільш хаотичний музичний проект, який вийшов з кузні Влада Троїцького і ЦСМ «ДАХ» (з якого також вийшли Дахабраха). Вони дивні, вони непередбачувані в усьому: музиці, текстах, образах, перформансах.

Цей гурт не має аналогів на музичній сцені. Їхня творчість – це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французський реп та реггі-джеми, саме ці складові гурт органічно поєднує у своїй музиці.

Dakh Daughters – це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, що змушує замислюватись та робити вибір. Це маніфест людини розумної.

Подаруйте собі вечір занурення у сучасне мистецтво.

Dakh Daughters народилися в 2012 році в Центрі сучасного мистецтва – ДАХ у Києві  — акторками, які створили унікальний freak cabaret гурт, і стали одним із найхимерніших, електрифікуючих та провокаційних шоу сучасності. З моменту їхнього виступу в Києві на Майдані у 2013, «Dakh Daughters» стали культовими не тільки у себе на батьківщині: Ніна Гаренецька, Руслана Хазіпова, Таня Гаврилюк, Соломія Мельник, Анна Нікітіна, Наталія Галаневич та Zo винайшли у центрі сучасного мистецтва «Dakh» сміливий естетичний мікс з українського фольклору, панку, кабаре, прогресів-року та класики.  • покупка без
    посредников
  • 0% комиссии
    и сборов